Продукція > KOA SPEER > SG73W2HTTE181K
SG73W2HTTE181K
SG73W2HTTE181K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.75W 180ohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук