Продукція > KOA SPEER > SG73W2HTTE274K
SG73W2HTTE274K
SG73W2HTTE274K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.75W 270Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук