Продукція > KOA SPEER > SG73W2HTTE472K
SG73W2HTTE472K
SG73W2HTTE472K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.75W 4.7Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 3918 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук