Продукція > KOA SPEER > SG73W2HTTE564M
SG73W2HTTE564M
SG73W2HTTE564M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.75W 560Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук