Продукція > KOA SPEER > SG73W2HTTE6R8K
SG73W2HTTE6R8K
SG73W2HTTE6R8K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.75W 6.8ohm 10% 400ppm Anti-Surge
Написати відгук