Продукція > KOA SPEER > SG73W3ATTE221K
SG73W3ATTE221K
SG73W3ATTE221K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 1W 220ohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук