Продукція > KOA SPEER > SG73W3ATTE3R3K
SG73W3ATTE3R3K
SG73W3ATTE3R3K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 1W 3.3ohm 10% 400ppm Anti-Surge
на замовлення 1763 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук