Продукція > KOA SPEER > SG73W3ATTE4R7M
SG73W3ATTE4R7M
SG73W3ATTE4R7M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 1W 4.7ohm 20% 400ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук