Продукція > KOA SPEER > SG73W3ATTE560K
SG73W3ATTE560K
SG73W3ATTE560K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 1W 56ohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук