SGA12E15-P1J
SGA12E15-P1J MEAN WELL USA Inc.
SGA12E-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 12W
на замовлення 163 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wall Mount AC Adapters 12W 15V 0.8A EU 2.1x5.5 Level VI.
Інші пропозиції SGA12E15-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA12E15-P1J SGA12E15-P1J Виробник : MEAN WELL SGA12E-SPEC.PDF Wall Mount AC Adapters 12W 15V 0.8A EU 2.1x5.5 Level VI