Продукція > MEAN WELL > SGA12E48-P1J
SGA12E48-P1J
SGA12E48-P1J MEAN WELL
SGA12E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Wall Mount AC Adapters 12W 48V 0.25A EU 2.1x5.5 Level VI
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SGA12E48-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA12E48-P1J SGA12E48-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. SGA12E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 12W