SGA12U09-P1J
SGA12U09-P1J MEAN WELL USA Inc.
SGA12U-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.45" L x 1.08" W x 1.79" H (62.2mm x 27.4mm x 45.5mm)
Voltage - Output: 9V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB, cURus
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.33A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
на замовлення 110 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.45" L x 1.08" W x 1.79" H (62.2mm x 27.4mm x 45.5mm), Voltage - Output: 9V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, cURus, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.33A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 12 W.
Інші пропозиції SGA12U09-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA12U09-P1J SGA12U09-P1J Виробник : MEAN WELL SGA12U_SPEC-1109867.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 9V 1.33A USA 2.1x5.5 Level VI