SGA12U18-P1J
SGA12U18-P1J MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 12W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wall Mount AC Adapters 12W 18V 0.666A USA 2.1x5.5 Level VI.
Інші пропозиції SGA12U18-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA12U18-P1J SGA12U18-P1J Виробник : MEAN WELL SGA12U-SPEC-1109867.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 18V 0.666A USA 2.1x5.5 Level VI