SGA18E18-P1J
SGA18E18-P1J MEAN WELL USA Inc.
SGA18E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 18W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.97" L x 1.26" W x 1.87" H (75.5mm x 32.0mm x 47.5mm)
Voltage - Output: 18V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1A
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Power (Watts): 18 W
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 18W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.97" L x 1.26" W x 1.87" H (75.5mm x 32.0mm x 47.5mm), Voltage - Output: 18V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, CE, GS, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1A, Input Connector: CEE 7/16, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Power (Watts): 18 W.
Інші пропозиції SGA18E18-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA18E18-P1J SGA18E18-P1J Виробник : MEAN WELL SGA18E-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 18W 18V 1A EU 2.1x5.5 Level VI