SGA25E15-P1J
SGA25E15-P1J MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 25W
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wall Mount AC Adapters 25W 15V 1.66A EU 2.1x5.5 Level VI.
Інші пропозиції SGA25E15-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA25E15-P1J SGA25E15-P1J Виробник : MEAN WELL SGA25E-SPEC-1388856.pdf Wall Mount AC Adapters 25W 15V 1.66A EU 2.1x5.5 Level VI