SGA25E24-P1J
SGA25E24-P1J MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 25W
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wall Mount AC Adapters 25W 24V 1.04A EU 2.1x5.5 Level VI.
Інші пропозиції SGA25E24-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA25E24-P1J SGA25E24-P1J Виробник : MEAN WELL Wall Mount AC Adapters 25W 24V 1.04A EU 2.1x5.5 Level VI