SGA25U09-P1J
SGA25U09-P1J MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 25W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wall Mount AC Adapters 25W 9V 2.77A USA 2.1x5.5 Level VI.
Інші пропозиції SGA25U09-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA25U09-P1J SGA25U09-P1J Виробник : MEAN WELL SGA25U_SPEC-1388902.pdf Wall Mount AC Adapters 25W 9V 2.77A USA 2.1x5.5 Level VI