SGA25U12-P1J
SGA25U12-P1J MEAN WELL USA Inc.
SGA25U-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 25W
на замовлення 168 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wall Mount AC Adapters 25W 12V 2.08A USA 2.1x5.5 Level VI.
Інші пропозиції SGA25U12-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA25U12-P1J SGA25U12-P1J Виробник : MEAN WELL SGA25U-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 25W 12V 2.08A USA 2.1x5.5 Level VI