SGA25U48-P1J
SGA25U48-P1J MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 25W
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wall Mount AC Adapters 25W 48V 0.52A USA 2.1x5.5 Level VI.
Інші пропозиції SGA25U48-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA25U48-P1J SGA25U48-P1J Виробник : MEAN WELL Wall Mount AC Adapters 25W 48V 0.52A USA 2.1x5.5 Level VI