Продукція > MEAN WELL > SGA40E48-P1J
SGA40E48-P1J
SGA40E48-P1J MEAN WELL
SGA40E.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 48VDC; 0.84A; 40W; 89%
Type of power supply: switching
Kind of power supply: mains; plug-in
Output voltage: 48V DC
Maximum output current: 0.84A
Power: 40W
Kind of output connector: 5,5/2,1
Body dimensions: 75.5x32x47.5mm
Supply voltage: 90...264V AC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Length of output cable: 1.5m
Efficiency: 89%
Connector variant: straight
Polarisation: positive inner pin
Manufacturer series: SGA40E
Operating temperature: -20...50°C
Connectors for the country: Europe
Operating modes: constant voltage
на замовлення 47 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 48VDC; 0.84A; 40W; 89%, Type of power supply: switching, Kind of power supply: mains; plug-in, Output voltage: 48V DC, Maximum output current: 0.84A, Power: 40W, Kind of output connector: 5,5/2,1, Body dimensions: 75.5x32x47.5mm, Supply voltage: 90...264V AC, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Length of output cable: 1.5m, Efficiency: 89%, Connector variant: straight, Polarisation: positive inner pin, Manufacturer series: SGA40E, Operating temperature: -20...50°C, Connectors for the country: Europe, Operating modes: constant voltage.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA40E48-P1J SGA40E48-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 40W
на замовлення 216 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SGA40E48-P1J SGA40E48-P1J Виробник : MEAN WELL Wall Mount AC Adapters 40W 48V 0.84A Euro Plug Level VI