SGA40U15-P1J
SGA40U15-P1J MEAN WELL USA Inc.
SGA40U-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 40W
на замовлення 45 шт:
Написати відгук
Wall Mount AC Adapters 40W 15V 2.66A USA Plug Level VI.
Інші пропозиції SGA40U15-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA40U15-P1J SGA40U15-P1J Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=SGA40U Wall Mount AC Adapters 40W 15V 2.66A USA Plug Level VI