SGA60E18-P1J
SGA60E18-P1J MEAN WELL USA Inc.
SGA60E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 60W
на замовлення 154 шт:
Написати відгук
Wall Mount AC Adapters 60W 18V 3.33A Euro Plug Level VI.
Інші пропозиції SGA60E18-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA60E18-P1J Виробник : MEAN WELL SGA60E-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 60W 18V 3.33A Euro Plug Level VI