SGA60U48-P1J
SGA60U48-P1J MEAN WELL USA Inc.
SGA60U-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 60W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.68" L x 1.38" W x 2.03" H (93.5mm x 35.0mm x 51.5mm)
Voltage - Output: 48V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB, cULus
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.25A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
на замовлення 66 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 60W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.68" L x 1.38" W x 2.03" H (93.5mm x 35.0mm x 51.5mm), Voltage - Output: 48V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, cULus, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.25A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 60 W.
Інші пропозиції SGA60U48-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA60U48-P1J SGA60U48-P1J Виробник : MEAN WELL SGA60U-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 60W 48V 1.25A USA Plug Level VI