Продукція > MEAN WELL > SGAS06E24-P1J
SGAS06E24-P1J
SGAS06E24-P1J MEAN WELL
SGAS06E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 24VDC; 0.25A; 6W; 82%
Type of power supply: switching
Kind of power supply: mains; plug-in
Output voltage: 24V DC
Maximum output current: 0.25A
Power: 6W
Kind of output connector: 5,5/2,1
Body dimensions: 41.5x30.5x20mm
Supply voltage: 90...264V AC; 127...370V DC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Length of output cable: 1.8m
Efficiency: 82%
Connector variant: straight
Polarisation: positive inner pin
Manufacturer series: SGAS06E
Operating temperature: -20...70°C
Connectors for the country: Europe
Operating modes: constant voltage
на замовлення 86 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 24VDC; 0.25A; 6W; 82%, Type of power supply: switching, Kind of power supply: mains; plug-in, Output voltage: 24V DC, Maximum output current: 0.25A, Power: 6W, Kind of output connector: 5,5/2,1, Body dimensions: 41.5x30.5x20mm, Supply voltage: 90...264V AC; 127...370V DC, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Length of output cable: 1.8m, Efficiency: 82%, Connector variant: straight, Polarisation: positive inner pin, Manufacturer series: SGAS06E, Operating temperature: -20...70°C, Connectors for the country: Europe, Operating modes: constant voltage.
Інші пропозиції SGAS06E24-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGAS06E24-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: PWR SUPP, BATT & COND
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.64" L x 1.20" W x 0.79" H (41.5mm x 30.5mm x 20.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Cord Length: 70.8" (1.80m)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 250mA
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 100mW
Power (Watts): 6 W
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
SGAS06E24-P1J SGAS06E24-P1J Виробник : MEAN WELL Wall Mount AC Adapters 6W 24V 0.25A EU 2 pin AC plug 2.1x5.5 DC plug