SGAS06U15-P1J MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: PWR SUPP, BATT & COND
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.65" L x 1.29" W x 0.94" H (41.8mm x 32.8mm x 23.8mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Cord Length: 70.8" (1.80m)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB, cULus, FCC
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 400mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW
Power (Watts): 6 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 65 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.65" L x 1.29" W x 0.94" H (41.8mm x 32.8mm x 23.8mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Cord Length: 70.8" (1.80m), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, cULus, FCC, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 400mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW, Power (Watts): 6 W, Standard Number: 62368-1.
Інші пропозиції SGAS06U15-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGAS06U15-P1J SGAS06U15-P1J Виробник : MEAN WELL Wall Mount AC Adapters 6W 15V 0.4A US 2 pin AC plug 2.1x5.5 DC plug