SGAS15U05-P1J
SGAS15U05-P1J MEAN WELL USA Inc.
SGAS15U%20Series.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.27" L x 1.66" W x 0.97" H (57.6mm x 42.1mm x 24.7mm)
Voltage - Output: 5V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47" (1.20m)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB, cULus, EAC, FCC
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 2.4A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 75mW
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.27" L x 1.66" W x 0.97" H (57.6mm x 42.1mm x 24.7mm), Voltage - Output: 5V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47" (1.20m), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, cULus, EAC, FCC, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 2.4A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 75mW, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Standard Number: 62368-1.
Інші пропозиції SGAS15U05-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGAS15U05-P1J SGAS15U05-P1J Виробник : MEAN WELL SGAS15U%20Series.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 5V 2.4A 2.1x5.5 DC plug 2 pin US AC plug