Продукція > SIGMA ELEKTRIK > SGM-3010052550000
SGM-3010052550000
SGM-3010052550000 SIGMA ELEKTRIK
SIGMA-S30-S40.pdf
Виробник: SIGMA ELEKTRIK
Category: Current Transformers
Description: Transformer: current; S30; I AC: 100A; 2.5VA; IP20; Isec.wind.1: 5A
Type of Transformer: current
Accuracy class: 0.5
IP rating: IP20
Manufacturer series: S30
Kind of core: solid
Operating temperature: -25...75°C
Hole diameter: 24mm
Body dimensions: 72x80x100mm
Power: 2.5VA
Secondary winding current 1: 5A
AC current measuring range: 100A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Current Transformers, Description: Transformer: current; S30; I AC: 100A; 2.5VA; IP20; Isec.wind.1: 5A, Type of Transformer: current, Accuracy class: 0.5, IP rating: IP20, Manufacturer series: S30, Kind of core: solid, Operating temperature: -25...75°C, Hole diameter: 24mm, Body dimensions: 72x80x100mm, Power: 2.5VA, Secondary winding current 1: 5A, AC current measuring range: 100A.