Продукція > SIGMA ELEKTRIK > SGM-30ML250555000
SGM-30ML250555000
SGM-30ML250555000 SIGMA ELEKTRIK
Category: Current Transformers
Description: Transformer: current; S30M; I AC: 250A; 5VA; IP20; Isec.wind.1: 5A
IP rating: IP20
Manufacturer series: S30M
Kind of core: solid
Operating temperature: -25...75°C
Hole diameter: 24mm
Body dimensions: 77x62x80mm
Power: 5VA
Secondary winding current 1: 5A
AC current measuring range: 250A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Current Transformers, Description: Transformer: current; S30M; I AC: 250A; 5VA; IP20; Isec.wind.1: 5A, Type of Transformer: current, Accuracy class: 0.5, IP rating: IP20, Manufacturer series: S30M, Kind of core: solid, Operating temperature: -25...75°C, Hole diameter: 24mm, Body dimensions: 77x62x80mm, Power: 5VA, Secondary winding current 1: 5A, AC current measuring range: 250A.