Продукція > SIGMA ELEKTRIK > SGM-4060052550000
SGM-4060052550000 SIGMA ELEKTRIK
Category: Current Transformers
Description: Transformer: current; S40; I AC: 600A; 2.5VA; IP20; Isec.wind.1: 5A
Body dimensions: 72x80x100mm
Operating temperature: -25...75°C
Kind of core: solid
Hole diameter: 31mm
Power: 2.5VA
Secondary winding current 1: 5A
AC current measuring range: 600A
Написати відгук
Category: Current Transformers, Description: Transformer: current; S40; I AC: 600A; 2.5VA; IP20; Isec.wind.1: 5A, Body dimensions: 72x80x100mm, Operating temperature: -25...75°C, Type of Transformer: current, Accuracy class: 0.5, IP rating: IP20, Manufacturer series: S40, Kind of core: solid, Hole diameter: 31mm, Power: 2.5VA, Secondary winding current 1: 5A, AC current measuring range: 600A.