Продукція > KEMET > SH105M100AC3AAKPLP
SH105M100AC3AAKPLP
SH105M100AC3AAKPLP Kemet
kem_a4005_esh.pdf
Виробник: Kemet
Cap Aluminum Lytic 1uF 100V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 0.015A 2000h 105°C Bag
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук