SH31B222K100CT
SH31B222K100CT Walsin Technology Corporation
WTC_MLCC_Soft_term_SH.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: CAP CER 2200PF 10V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 10V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.