SH43B102K202CT
SH43B102K202CT Walsin Technology Corporation
SoftterminationhighvoltageSH500Vto2kVDS.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: 1812 MLCC X7R 0.1 UF, +/- 10% 2K
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive, SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1812 MLCC X7R 0.1 UF, +/- 10% 2K, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Capacitance: 1000 pF.