Продукція > EXXELIA TEMEX > SHAS0R2-1R0KITE1ROHS
SHAS0R2-1R0KITE1ROHS
SHAS0R2-1R0KITE1ROHS EXXELIA Temex
6086d63b6d594.pdf
Виробник: EXXELIA Temex
Description: CAP KIT CERAMIC 0.2PF-1PF 90PC
Tolerance: ±0.05pF, ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Box
Voltage - Rated: 250V
Capacitance Range: 0.2pF ~ 1pF
Quantity: 90 Pieces (9 Values - 10 Each)
Kit Type: Ceramic
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Packages Included: 0505 (1313 Metric)
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP KIT CERAMIC 0.2PF-1PF 90PC, Tolerance: ±0.05pF, ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Box, Voltage - Rated: 250V, Capacitance Range: 0.2pF ~ 1pF, Quantity: 90 Pieces (9 Values - 10 Each), Kit Type: Ceramic, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Packages Included: 0505 (1313 Metric), Part Status: Active.