Продукція > EXXELIA TEMEX > SHAS120-101KITE3ROHS
SHAS120-101KITE3ROHS
SHAS120-101KITE3ROHS EXXELIA Temex
6086d63b6d594.pdf
Виробник: EXXELIA Temex
Description: CAP KIT CERAMIC 12PF-100PF 120PC
Packaging: Box
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 200 ~ 250V
Capacitance Range: 12pF ~ 100pF
Quantity: 120 Pieces (12 Values - 10 Each)
Написати відгук
Description: CAP KIT CERAMIC 12PF-100PF 120PC, Packaging: Box, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 200 ~ 250V, Capacitance Range: 12pF ~ 100pF, Quantity: 120 Pieces (12 Values - 10 Each), Kit Type: Ceramic, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Packages Included: 0505 (1313 Metric), Part Status: Active.