Продукція > EXXELIA TEMEX > SHBS0R3-1R0KITH1ROHS
SHBS0R3-1R0KITH1ROHS
SHBS0R3-1R0KITH1ROHS EXXELIA Temex
6086d63b6d594.pdf
Виробник: EXXELIA Temex
Description: CAP KIT CERAMIC 0.3PF-1PF 80PC
Tolerance: ±0.05pF, ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Box
Voltage - Rated: 500V
Capacitance Range: 0.3pF ~ 1pF
Quantity: 80 Pieces (8 Values - 10 Each)
Kit Type: Ceramic
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Packages Included: 1111 (2828 Metric)
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP KIT CERAMIC 0.3PF-1PF 80PC, Tolerance: ±0.05pF, ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Box, Voltage - Rated: 500V, Capacitance Range: 0.3pF ~ 1pF, Quantity: 80 Pieces (8 Values - 10 Each), Kit Type: Ceramic, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Packages Included: 1111 (2828 Metric), Part Status: Active.