Продукція > EXXELIA TEMEX > SHBS121-102KITH4ROHS
SHBS121-102KITH4ROHS
SHBS121-102KITH4ROHS EXXELIA Temex
6086d63b6d594.pdf
Виробник: EXXELIA Temex
Description: CAP KIT CERAMIC 120PF-1000PF 120
Packaging: Box
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 50 ~ 300V
Capacitance Range: 120pF ~ 1000pF
Написати відгук
Description: CAP KIT CERAMIC 120PF-1000PF 120, Packaging: Box, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 50 ~ 300V, Capacitance Range: 120pF ~ 1000pF, Quantity: 120 Pieces (12 Values - 10 Each), Kit Type: Ceramic, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Packages Included: 1111 (2828 Metric), Part Status: Active.