Продукція > EXXELIA TEMEX > SHBS1R2-100KITH2ROHS
SHBS1R2-100KITH2ROHS
SHBS1R2-100KITH2ROHS EXXELIA Temex
6086d63b6d594.pdf
Виробник: EXXELIA Temex
Description: CAP KIT CERAMIC 1.2PF-10PF 120PC
Tolerance: ±0.1pF, ±0.25pF, ±5%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Box
Voltage - Rated: 500V
Capacitance Range: 1.2pF ~ 10pF
Написати відгук
Description: CAP KIT CERAMIC 1.2PF-10PF 120PC, Tolerance: ±0.1pF, ±0.25pF, ±5%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Box, Voltage - Rated: 500V, Capacitance Range: 1.2pF ~ 10pF, Quantity: 120 Pieces (12 Values - 10 Each), Kit Type: Ceramic, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Packages Included: 1111 (2828 Metric), Part Status: Active.