Продукція > MEAN WELL > SHP-10K-055L
SHP-10K-055L MEAN WELL
SHP-10K-HV-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; for building in; 10kW; 55VDC; OUT: 1
Manufacturer series: SHP-10K-HV
Operating temperature: -30...70°C
Kind of power supply: for building in
Type of power supply: switching
Power: 10kW
Number of outputs: 1
Output voltage: 55V DC