SI06W8-12
SI06W8-12 MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=DI06W8
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: 6W; 9-75VIN; 12VOUT @500MA,1"*1
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 6W; 9-75VIN; 12VOUT @500MA,1"*1, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SI06W8-12 SI06W8-12 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=DI06W8 DC/DC Converters - Through Hole 6W 9-75Vin 12V 0-500mA 1x1 Regulated DIP