SIDHP-FD2722D-220M
SIDHP-FD2722D-220M Suntsu Electronics, Inc
FD2722D-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc
Description: FIXED IND 22uH SMD 25A 4.1MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.075" L x 0.846" W (27.30mm x 21.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 4.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 33A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.898" (22.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 25 A
на замовлення 320 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22uH SMD 25A 4.1MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.075" L x 0.846" W (27.30mm x 21.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 4.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 33A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.898" (22.80mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 25 A.