SIDHP-FS1262-2R0M
SIDHP-FS1262-2R0M Suntsu Electronics, Inc
FS1262-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc
Description: FIXED IND 2uH SMD 23A 2.6MOHM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.543" L x 0.504" W (13.80mm x 12.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 2.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 41A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 2 µH
Current Rating (Amps): 23 A
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2uH SMD 23A 2.6MOHM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.543" L x 0.504" W (13.80mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 2.6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 41A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Inductance: 2 µH, Current Rating (Amps): 23 A.