SIDHP-FS1889-6R8M
SIDHP-FS1889-6R8M Suntsu Electronics, Inc
FS1889-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc
Description: FIXED IND 6.8uH SMD 18.5A 4.7MOH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.760" L x 0.717" W (19.30mm x 18.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 4.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 31A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.362" (9.20mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 18.5 A
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8uH SMD 18.5A 4.7MOH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.760" L x 0.717" W (19.30mm x 18.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 4.7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 31A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.362" (9.20mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 18.5 A.