SIDHP-FS2715E-100M
SIDHP-FS2715E-100M Suntsu Electronics, Inc.
FS2715E-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 10uH SMD 32A 1.65MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.098" L x 0.776" W (27.90mm x 19.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.65mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 23A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.606" (15.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 32 A