SIDHP-FS2818F-100M
SIDHP-FS2818F-100M Suntsu Electronics, Inc
FS2818F-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc
Description: FIXED IND 10uH SMD 33A 2.58MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.102" L x 0.776" W (28.00mm x 19.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.58mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 33A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 30 A