SIDMP-SP0530-2R2M
SIDMP-SP0530-2R2M Suntsu Electronics, Inc.
SP0530-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH SMD 5.9A 29MOHM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm)
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 29mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 5.9 A
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH SMD 5.9A 29MOHM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, DC Resistance (DCR): 29mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 5.9 A.