SIDMP-SP1040-2R2M
SIDMP-SP1040-2R2M Suntsu Electronics, Inc.
SP1040-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH SMD 13.2A 8MOHM
на замовлення 4800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук