SIDSP-SD1280-470M
SIDSP-SD1280-470M Suntsu Electronics, Inc.
SD1280-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 47UH SMD 3.3A 85.8MOHM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 85.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.317" (8.05mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A