SIL-0.35-WHITE (22AWG) провод в силиконовой изоляции, білий
Код товару: 163224
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Група: Провід електричний силовий
Розріз, мм.кв: 0,33 mm²
Матеріал жил: лужена мідь
Ізоляція (матеріал): силікон
Колір: білий
у наявності 128 м:
128 м - склад
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Код товару: 163227
Кабель, провід, шлейф, мережеві шнури > Провода монтажні
Розріз, мм.кв: 0,33 mm²
К-сть жил: багатожильний
Матеріал жил: лужена мідь
Ізоляція (матеріал): силікон
Колір: синій
Опис: Провід багатожильний, матеріал оболонки: силікон, стійкий до більшості хімічних сполук. Номінальна напруга: 600В, зовнішній діаметр: ~1,7мм, робоча температура: -50...200°C.
у наявності: 322 м
322 м - склад
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
З цим товаром купують
SIL-0.35-BLUE (22AWG) провід у силіконовій ізоляції, синій
Розріз, мм.кв: 0,33 mm²
К-сть жил: багатожильний
Колір: синій
SIL-0.35-BLACK (22AWG) провід у силіконовій ізоляції, чорний
Розріз, мм.кв: 0,33 mm²
Колір: чорний
товару немає в наявності
Силіконовий провід 20AWG (0.5mm²-100/0.08TS) чорний
10 Додати до обраних Обраний товар
Група: Провід монтажний
Розріз, мм.кв: 0,5 mm²
Колір: чорний
Опис: Провід багатожильний, матеріал оболонки: силікон, стійкий до більшості хімічних сполук. Номінальна напруга: U₀/U:300/500В, зовнішній діаметр:~1,8мм, робоча температура: -50...200°C.
товару немає в наявності
Група: Провід монтажний
Розріз, мм.кв: 0,5 mm²
Колір: червоний
Силіконовий провід 22AWG (0.3mm²-60/0.08TS) червоний
12 Додати до обраних Обраний товар
Розріз, мм.кв: 0,3 mm²
Колір: червоний
Опис: Провід багатожильний, матеріал оболонки: силікон, стійкий до більшості хімічних сполук. Номінальна напруга: U₀/U:300/500В, зовнішній діаметр:~1,7мм, робоча температура: -50...200°C.