SIL-0.50-WHITE (20AWG) провід у силіконовій ізоляції, білий
Код товару: 163226
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Група: Провід електричний силовий
Розріз, мм.кв: 0,5 mm²
К-сть жил: багатожильний
Матеріал жил: лужена мідь
Ізоляція (матеріал): силікон
Колір: білий
Опис: Провід багатожильний, матеріал оболонки: силікон, стійкий до більшості хімічних сполук. Номінальна напруга: 600В, зовнішній діаметр: ~1,8мм, робоча температура: -50...200°C.
у наявності 198 м:
198 м - склад
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
Силіконовий провід 20AWG (0.5mm²-100/0.08TS) червоний
Код товару: 181953
10 Додати до обраних Обраний товар
Кабель, провід, шлейф, мережеві шнури > Провода монтажні
Група: Провід монтажний
Розріз, мм.кв: 0,5 mm²
К-сть жил: багатожильний
Матеріал жил: лужена мідь
Ізоляція (матеріал): силікон
Колір: червоний
Опис: Провід багатожильний, матеріал оболонки: силікон, стійкий до більшості хімічних сполук. Номінальна напруга: U₀/U:300/500В, зовнішній діаметр:~1,8мм, робоча температура: -50...200°C.
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Група: Провід монтажний
Розріз, мм.кв: 0,5 mm²
Колір: чорний
товару немає в наявності
Мінімальне замовлення: 2
Силіконовий провід 14AWG (2.0mm²-400/0.08TS) червоний
14 Додати до обраних Обраний товар
Розріз, мм.кв: 2 mm²
Колір: червоний
Опис: Провід багатожильний, матеріал оболонки: силікон, стійкий до більшості хімічних сполук. Номінальна напруга: U₀/U:300/500В, зовнішній діаметр:~3,5мм, робоча температура: -50...200°C.
43 м - очікується
11 Додати до обраних Обраний товар
Розріз, мм.кв: 2 mm²
Колір: чорний
Розріз, мм.кв: 0,5 mm²
Колір: жовтий