SIL-3.4-BLACK (12AWG) провід у силіконовій ізоляції, чорний
Код товару: 163083
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Група: Провід електричний силовий
Розріз, мм.кв: 3,4 mm²
К-сть жил: багатожильний
Матеріал жил: лужена мідь
Ізоляція (матеріал): силікон
Колір: чорний
Опис: Провід багатожильний, матеріал оболонки: силікон, стійкий до більшості хімічних сполук. Номінальна напруга: 600В, зовнішній діаметр: ~4,5мм, робоча температура: -50...200°C.